Eesti English Русский
 

Islander

OÜ Islander

Vilsandi saar, Kihelkonna vald
Tel: +372 56 67 1555
Tel: +372 515 5100
marko@islander.ee
www.islander.ee

GPS koordinaadid
58º21’37’’ N
21º59’ 9’’ E

OÜ Islander pakub oma klientidele kvaliteetset, turvalist ning muretut meresõiduelamust kahe 7 m pikkuse merekaatriga. Mõlemad kaatrid mahutavad kuni 10 reisijat või kuni 9 sukeldujat. Kipperitel on pikaajaline sõidukogemus ning kaatrid on varustatud nõuetele vastava päästevarustuse ning navigatsiooniseadmetega. Lisaks reisidele Vilsandi saarele ning mere- ja sukeldumisretkedele pakume ka võimalust lõbusaks ajaveetmiseks merel, seda veesuusatamise või järeleveetava tube'i ehk kummirõnga näol. Merele soovitame alati kaasa võtta tuule- ja veekindlad riided!

Reise Vilsandile suudame teostada praktiliselt iga ilmaga ning mistahes kellaajal, siiski soovitame aegsasti oma sõit broneerida. Vilsandi saarel pakume majutust, võimalust telkida ja korraldame ka toitlustamise. Merematkad ning merereisid ei toimu tugevama tuule korral (üle 8 m/s  või 15 sõlme), kuna lainetus muudab reisi ebamugavaks.  

Vilsandi saare külastus
Kunagi on Vilsandi olnud suvituskoht, kuhu Tallinnast laevaga nädalalõpul jalutama sõideti. Nüüd elab Vilsandil alalislet vaid kaks inimest, üks neist kuulus saarevaht - Jaan Tätte.  Tema elukoha vaatamine - külastamine on saanud saare oluliseks reisi eesmärgiks. 

Vilsanid, nii nagu ka Matsalu on tuntud ja tunnustatud linnuvaatlusturismi sihtkoht. Vilsandi omapäraks on lisaks hülgevaatlusvõimalus.
http://www.e-ope.ee/_download/euni_repository/file/1448/Rannakul_Eesti_rahvusparkides.zip/15856397944d064bb0623d7/turist-vilsandil.html
 
OÜ Islander pakub :
 
- paadireise Vilsandi saarele
- merereise Vilsandi Rahvuspargi saarestikus
  (linnuvaatlus, hülgevaatlus ja kalapüük)
- võimalust lõbusaks ajaveetmiseks merel

Vilsandi saarel pakub majutusteenust Kusti Turismitalu
Pakume võimalust telkimiseks ning majutust kolmes kahekohalises magamisaidas (6 kohta).  Korraldame linnu- ja loodusmatku ning ekskursioone tutvumaks haruldaste taimede, fosiilide ja korallidega.  Ettetellimisel toitlustamine ning kosutavad piknikud matkadel. Võimalik laenutada jalgrattaid ning sõudepaate.  Tasuta Wifi ning avar väljak sportlikeks üritusteks. Organiseerime ka transpordi Vilsandile ja pakiveo saarel 
http://www.islander.ee/?ca=firmast&t=20..


http://www.islander.ee/?ca=firmast&t=20

Reisid väljuvad ettetellimisel Papisaare sadamast.

Pildid:
   


Elitec