Eesti English Русский
 

Kapa talu loomaaed

Tel. +372 513 0517
Tel. +372 457 6433
oykapa@hot.ee
www.kapatalu.ee 

GPS koordinaadid:
58º14’48’’ N
22º 1’57’’ E

Millega me tegeleme?

Arendame väikest miniloomaaeda, mis pidevalt noorte ja huvitavate loomadega täieneb. Kõik loomad on sõbralikud ja neile meeldib, kui nendega tegeletakse ja suheldakse. Lisaks pakume teisi vaba aja veetmise võimalusi, näiteks vibust ja õhupüssist laskmine. Samuti on võimalik laenutada paati ja teha üks sõit siinsel huvitaval rannikumerel.

Arendame ka loodusraja projekti, ettetellimisel on võimalik korraldada retki vaheldusrikkas looduses: läbi põlismetsa ja soo Saaremaale iseloomulikule järvederikkale mererannale ning haruldustest kubisevatele looniitudele. Imepäraseid vaateid ja elamusi saab ainult giidi juhatusel seigeldes. Hind kokkuleppel. Pilte siinsest vaheldusrikkast loodusest leiate aadressilt galerii.kapatalu.ee Paljusid vaateid ja liike võib ka kohapeal matkates ära tunda.

Miniloomaaed

Me kasvatame erinevaid tavalisi ja huvitavaid koduloomi, et neid meie külastajatele näidata. Samuti saavad külastajad loomi paitada ja nendega suhelda ja mõnda looma toita jne. Samuti on meil kaks hobust, kellest ühega saab ka ratsutada.
Giidiga loodusmatkad

Mida meie juures veel saab teha?
 
  • Soovijatele saame pakkuda matkakaarte, et siinse huvitava ümbruskonnaga tutvuda
  • Pakume paadilaenutust (Kasse tüüpi 4 inimese paat)
  • Samuti saab aega veeta vibu ja õhupüssiga märki lastes
  • Matkamine giidi juhendamisel mitmekesise looduse ja haruldaste taimede keskel.
      Elitec